0312 430 82 00

Kurumsal

Türk turizminde kurumsal yenilikleri başaran FREKANS TURİZM markasıyla, tur operatörlüğünü de eklemenin gururunu yaşıyor.

Ankara Merkezli olarak turizm hizmet kalitemizi, Dünya  çapına yaymaya çalışmaktayız,
Teknolojik altyapısını güçlü satış ağına sınırsız imkanlar sunan kurumsal pazarlama planlarını tamamlayan FREKANS TURİZM, turizm endüstrisine yepyeni ürünler sunmayı hedeflemektedir. Kişilere özel çözüm sunmakta ve geliştirilebilir turizm hizmet politikası ile yolumuza devam etmekteyiz.

Misyonumuz…
FREKANS TURİZM “Organizasyonel Rekabet” yaşadığımız bu dönemde, değerli müşterilerine “Konuk Memnuniyeti” taleplerini üst düzeye çıkaracak hizmet çözümleri sunmak ve tüm çalışan kadrolarına “Konuk Memnuniyeti” sağlama tekniklerini daha iyi kavramaları için gerekli çabayı göstererek, mesleklerini sevdirmeyi misyon edinmiştir.

Farkımız…
Biz sadece turizm ve hizmet sektörüne hizmet vermekteyiz.
Turizm realitelerine uygun ve fayda yaratan hizmetler planlarız.
Fiyat çeşitliliğini yeni projelerle sunarız.
Sizlerin beklenti ve talepleri ölçüsünde, turizm planlamalarınızda çözüm ortağınız olmaktan onur duyarız.

Profesyonel bir anlayışla hazırlanan değişik alternatifli Turlarımız...
10 yılın tecrübesiyle Dünya'nın ve Türkiye'nin her yerine düzenlediğimiz turlarda kazandığımız deneyimlerle hazırladığımız birbirinden güzel tatil programlarımız defalarca denenmiş ve profesyonel bir anlayışla hazırlanmıştır.

Uygun fiyatlar...
Büyük yolcu kapasitemizin verdiği güç ile otel ve hava yollarından aldığımız Fiyatları, ulaşımın avantajlarını siz FREKANS TURİZM dostlarına yansıtıyor ve cazip ödeme koşullarıyla ödemenizi sağlıyoruz.

Cazip Ödeme Koşulları...
Yurtiçi ve yurtdışı turlarımızı kredi kartlarıyla ödeyebilir, yurt içi turlarımızda kampanya dönemlerinde peşin ödeme indirimi ve taksitle ödeme kolaylıklarından faydalanabilirsiniz. Tesislere ve dönemlere göre değişen ödeme koşullarını ofislerimizden öğrenebilirsiniz.

Özel Gruplar...
Özel Gruplarınız için ilgili departmanlarımız ile görüşebilir, bütçe ve seyahat planlaması yapabilirsiniz.

Bizi seçmeniz için çok neden var ! Süratli Rezervasyon...
Çağdaş rezervasyon sistemimizle yurtiçi ve yurtdışı turlarımızın rezervasyonları güler yüzlü ve hizmet anlayışını yansıtan dinamik elemanlarımız tarafından hatasız ve süratli bir şekilde yapılmaktadır.

Yurtdışında Merkezi Oteller, Yurtiçinde En Seçkin Tesisler

Yurtdışındaki şehirlerde en merkezi otelleri, yurt içinde ise tatil yörelerinin en gözde tesislerini beğenilerinize sunuyoruz. Yurtdışı ve yurtiçi paket programlarımız haricinde, talepleriniz doğrultusunda dilediğiniz ülke ve şehirde otel rezervasyonlarınızı yapıyoruz.

Tecrübeli Tur Liderleri

10 yılın verdiği en büyük avantajlardan biri de FREKANS TURİZM bünyesinde bulunan tecrübeli tur liderleridir. Tecrübe ve hizmet anlayışı ile yetiştirilmiş, tur programlarımıza defalarca liderlik yapmış, yöreleri ve otelleri çok iyi tanıyan eğitimli rehberlerden oluşan kadromuz tatilinizin en iyi şekilde geçmesi için en iyi hizmeti vermektedirler.

Çağdaş Ulaşım Araçları 
FREKANS Tur yurtiçi ve yurtdışı turlarında sizlere en iyi hizmeti verebilmek için en seçkin havayolu ve gemi şirketlerini, son model lüks otobüsleri kullanmaktadır. Deneyimli ve güvenilir kaptanlarımız idaresindeki son model otobüslerimizle yollarda evinizin sıcaklığını yaşayacaksınız.

Uçak Bileti Servisi

Türkiye'nin ve dünyanın her yanına istediğiniz havayolunu biletlerinin rezervasyonlarını güçlü kadromuzla anında gerçekleştiriyoruz. Arzu ederseniz evinize veya iş yerinize teslim ediyoruz.

Kongre, Seminer, Bayii Toplantıları, Özel Grup Gezileri

Yurtiçinde ve yurtdışında düzenleyeceğiniz bayii toplantıları, seminerler, kongre, panel ve fuar organizasyonları, şehir içinde düzenleyeceğiniz iş toplantılarınız, şirketinizin tanıtım, açılış ve halkla ilişkiler organizasyonları FREKANS TUR tarafından titizlikle hazırlanmaktadır. 10 yılda FREKANS TUR'u seçen  şirketler, kuruluşlar, arkadaş grupları gibi sizler de bizi arayın. Tüm bu organizasyonlarımızla ilgili her türlü bilgi alışverişiniz için FREKANS TUR hizmet anlayışı ile hizmetinize hazırız.

FREKANS kongre, seminer, bayi toplantısı, promosyon gezileri ve organizasyonlarınızda 10 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesiyle farklı ve sorunsuz organizasyonlarda hizmetinizdedir...

Sayılarımızla...